خدمات پست PDE
آموزش

معرفی کتاب های hip hip hooray

مجموعه کتاب های hip hip hooray به کودکان آموزش مباحث و مفاهیم زبان انگلیسی را در سطوح مختلف می‌دهد. این کتاب‌ها به صورت جذاب و با استفاده از تصاویر رنگارنگ و فعالیت‌های تعاملی، کودکان را در یادگیری زبان انگلیسی فعال می‌کنند و توانایی‌های مکالمه، شنیداری، خواندن و نوشتن را بهبود می‌بخشند. در مجموعه کتاب‌های Hip Hip Hooray موارد زیر آموزش داده می‌شود:

مجموعه کتاب های hip hip hooray  به کودکان آموزش مباحث و مفاهیم زبان انگلیسی را در سطوح مختلف می‌دهد. این کتاب‌ها به صورت جذاب و با استفاده از تصاویر رنگارنگ و فعالیت‌های تعاملی، کودکان را در یادگیری زبان انگلیسی فعال می‌کنند و توانایی‌های مکالمه، شنیداری، خواندن و نوشتن را بهبود می‌بخشند. در مجموعه کتاب‌های “Hip Hip Hooray” موارد زیر آموزش داده می‌شود:

در هر کتاب این مجموعه، مفاهیم و واژگان جدید به کودکان آموزش داده می‌شود. همچنین، با استفاده از تکرار و تمرین‌های آسان، زبان آموزی کودکان تقویت می‌شود. این کتاب‌ها دارای فعالیت‌ها و تمرین‌های تعاملی هستند که باعث می‌شوند کودکان به طور فعال در فرایند یادگیری شرکت کنند.

با استفاده از مجموعه کتاب هیپ هیپ هورای، کودکان قادر خواهند بود که اصول ابتدایی زبان انگلیسی را به صورت جذاب و سرگرم‌کننده یاد بگیرند و توانایی‌های مکالمه، شنیداری، خواندن و نوشتن خود را بهبود بخشند.

در ادامه به معرفی کتاب های hip hip hooray و شیوه آموزشی این مجموعه خواهیم پرداخت.

کتابHip Hip Hooray starter

در سطح بندی کتاب های hip hip hooray، استارتر اول سطح مجموعه کتاب‌های Hip Hip Hooray است که برای کودکانی که در حال یادگیری اولین قدم‌های زبان انگلیسی هستند، طراحی شده است. این کتاب به شکلی ساده و جذاب، اصول اولیه زبان انگلیسی را به کودکان آموزش می‌دهد و آن‌ها را با محیط زبان انگلیسی آشنا می‌کند.

کتاب ۱Hip Hip Hooray

کتاب هیپ هیپ هورای ۱ در سطح مقدماتی طراحی شده و دربرگیرنده موضوعات متنوعی مانند اعداد، رنگ‌ها، حیوانات، اجسام، خانواده، مدرسه و سایر مفاهیم روزمره است. این کتاب با ترکیب تصاویر جذاب و کلمات ساده، به کودکان کمک می‌کند تا مفاهیم زبانی را درک کنند و به تدریج آن‌ها را به طور کامل بفهمند.

کتاب های هیپ هیپ در ۷ سطح طراحی شده اند و کودکان شما را از سطح مبتدی تا پیشرفته مورد آموزش قرار می‌دهند.

کتاب هیپ هیپ هورای
کتاب هیپ هیپ هورایتاب

کتاب Hip Hip Hooray 2

کتاب Hip Hip Hooray 2 با جذابیت های دیداری خود چهار مهارت اصلی زبان‌ را به خوبی به کودکان آموزش می دهم. کتاب هیپ هیپ هورای ۲ مثال‌های واضح و تمرین‌های راحت، یادگیری زبان را آسان‌تر می‌کند. کودکان شما با استفاده از CD همراه این کتاب، می‌توانند مهارت شنیداری خود را تقویت کنند.

کتاب Hip Hip Hooray 3

کتاب Hip Hip Hooray 3شامل داستان های جذاب برای ایجاد انگیزه در دانش آموزان در هدف موفقیت در زبان انگلیسی میشود. داستانهای جذاب در این کتاب،تدریس گرامر را آسان و باعث میشود دانش آموزان گرامر را بهتر و راحت تر درک کنند و یادبگیرند. روند شکل گیری و گردآوری قدم به قدم هر چهار مهارت به گونه ای طراحی شده است که هم برای زبان آموزان و هم برای مدرسان،بسیار ساده تدریس و یادگرفته میشود.

کتاب Hip Hip Hooray 4

کتاب آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان هیپ هیپ هورای ۴ Hip Hip Hooray پنجمین کتاب از مجموعه ۷ جلدی Hip Hip Hooray می باشد که توسط استادان زبان انگلیسی کودکان beat eisele cathrine yang eisele stephen M.hanlon rebecca york hanlon نوشته شده و در انتشارات Longman به چاپ و انتشار رسیده است.

هر بسته مجموعه هیپ هیپ هورای ۴ شامل کتاب دانش آموز ( student book ) به همراه کتاب تمرین ( work book ) و یک CD حاوی فایل های صوتی به صورت وکیوم شده می باشد.

کتاب Hip Hip Hooray 5

این کتاب با استفاده متدهای Indirect teaching و Lexical teaching این امکان را برای زبان‌آموز فراهم میاورد تا در حین بازی و شعر خواندن، مطالب مورد نظر را بیاموزند.

این مجموعه همچنین به والدینی که قصد دارند تا فرزندان نونهالان خود را با زبان انگلیسی آشنا کنند پیشنهاد می‌شود.

کتاب Hip Hip Hooray 6

کتاب های هیپ هیپ هورای ۶ بسیار جذاب و متنوعی مناسب برای آموزش زبان آموزان کودک و نوجوان می باشد. کتاب Hip Hip Hooray 6 از طریق تصاویر رنگارنگ همراه با داستان های دنباله دار و آهنگ های زیبا زبان آموزان کودک را ترغیب به یادگیری زبان انگلیسی می نمایند. مجموعه کتاب های هیپ هیپ هورای شامل هفت سطح (starter to 6) می باشد و هر سطح به همراه کتاب اصلی و دانش آموز دارای کتاب کار، کتاب داستان، فلش کارت و CD نیز است.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

نمایش بیشتر

دانیال یوسفی

از وقتی وارد دنیای کامپیوتر شدم با انگشتام میلیون ها کیلومتر اسکرول کردم تا هر روز چیز های جدیدتری کشف کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به مشاوره نیاز دارید؟