خدمات پست PDE
فرهنگ و هنر

همه چیز درباره کارتون ناستیا و استیسی

معرفی کارتون ناستیا و استیسی

بازی‌ها و کارتونها، بهترین وسیله برای آموزش دادن به کودکان هستند. یکی از این برنامه‌های کودک بسیار خوب که به صورت اختصاصی به هدف آموزش طراحی شده‌اند، کارتون ناستیا و استیسی است. کارتون ناستیا و استیسی، یک برنامه کودک خلاقانه و آموزنده است که برای یاد دادن مسائل مختلف تربیتی و بازی‌های کودکانه به فرزند شما،طراحی و ساخته شده است.
به عنوان مثال این کارتون در یکی از برنامه‌های خود، به آموزش مفهوم بازی گروهی و کار تیمی می‌پردازد و چون این روند آموزش در قالب کارتون و یک بازی مطرح می‌گردد، با کمترین مقاومت کودک روبه‌رو خواهد شد. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی همه چیز در مورد کارتون ناستیا و استیسی پرداخته و روش خرید وسایل این بازی را به شما آموزش دهیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

کارتون ناستیا و استیسی

همانطور که در ابتدای صحبتمان نیز اشاره کردیم، کارتون ناستیا و استیسی یک برنامه کودک بسیار خوب برای کودکان تا 10 سال است. طبق بررسی‌های انجام شده در روند تحقیقات جهانی بر روی روشهای تربیتی کودک، بازی و کارتو، به عنوان دو مورد از بهترین روشهای آموزشی معرفی می‌شوند.
در کارتونها، با روش غیرمستقیم، مفاهیم اساسی مانند دروغ نگفتن، به کودک در قالب یک کارتون کودکانه و شاد یاد داده می‌شود. کارتون ناستیا و استیسی نیز از همین دست کارتونها است. این کارتون می‌تواند یک جنبه مثبت بسیار خوب برای فرزند دلبند شما داشته باشد.
علت اهمیت کارتونها، در الگوبرداری کودک از شخصیتهای داخل کارتون نیز گنجانده شده است. در این بازه سنی، کودکان از شخصیتهای کارتونی مورد علاقه خود الگوبرداری می‌کنند. چه بهتر که این الگوها، از کارتونهای سازنده‌ای مانند کارتون ناستیا و استیسی انجام شود. اگر کودکان شما علاقه مند به بازی با لگو میباشد، میتوانید از سایت آفر بهترین سایت خرید لگو ، محصول مورد نظر خود را خریدار نمایید.

وسایل کارتون ناستیا و استیسی را از کجا بخریم؟

یکی از نشانه‌های الگوبرداری کودک از کارتونها، علاقه وی به خرید وسایل داخل کارتون است. در کارتون ناستیا و استیسی نیز به همین منوال خواهد بود. اگر فرزند شما به وسایل کارتون ناستیا و استیسی علاقه نشان دهد، می‌توانید با خرید آنها، الگوبرداری وی از این کارتون آموزنده را تکمیل نمایید. برای این منظور، می‌توانید خرید وسایل کارتون ناستیا و استیسی را به صورت مستقیم از سایتهای معتبر خارجی مانند سایت آمازون، سایت علی بابا و موارد مشابه دیگر انجام دهید. اما چطور؟

کارتون ناستیا و استیسی

خرید اسباب بازی ناستیا و استیسی از آمازون

همانطور که می‌دانید، به عنوان یک کاربر ایرانی، امکان خرید مستقیم و بدون واسطه از سایتهای خارجی مانند آمازون وجود ندارد؟ علت این مسئله این، تحریمهای جهانی علیه کشور ایران و عدم امکان ساخت حساب کاربری، پرداخت ریالی و انتخاب ایران به عنوان مقصد دریافت کالا می‌باشد.
بنابر همین مسائل، اگر قصد خرید وسایل کارتون ناستیا و استیسی از خارج از ایران را داشته باشید، نیازمند یک واسطه هستید که خرید شما را ثبت نموده، پرداخت ارزی را انجام دهد و کالای خریداری شده شما را پس از تحویل در آدرسی در خارج از کشور به ایران ارسال کند.
پس از ارسال کالا به ایران، متوجه خواهید شد که مسائل ذکر شده، تنها موانع سر راه شما برای خرید وسایل کارتون ناستیا و استیسی از آمازون نیستند و برای رسیدن خریدهای خود به آدرستان در ایران، نیاز خواهید داشت تا مسائل گمرکی داخل ایران را حل نموده و بتوانید وسایل خود را ترخیص نمایید.
تنها راه حلی که برای خرید مستقیم اسباب بازی کارتون ناستیا و استیسی از آمازون به صورت مستقیم از ایران در اختیار خواهید داشت، کمک گرفتن از یک واسطه مطمئن است که بتواند تمامی موانع ذکر شده در بالا را برطرف نموده و در کمترین زمان، سفارش شما را به آدرستان در ایران ارسال کند.

خرید اسباب بازی ناستیا

PDE راه حلی برای عبور از موانع

پست بین المللی PDE یک راه حل بسیار مناسب و قابل اطمینان است تا بتوانید به صورت مستقیم از آمازون و دیگر سایتهای خارجی، اقدام به خرید اسباب بازی های کارتون ناستیا و استیسی کنید. برای این منظور می‌توانید به سایت PDE صفحۀ خدمات خرید از سایتهای خارجی مراجعه نموده و روشهای خرید با پرداخت ریالی به کمک این مجموعه را در آنجا مطالعه نمایید.

بدون شک، PDE بهترین راه حل برای شما است تا بتوانید تمامی موانع خرید مستقیم با پرداخت ریالی از خارج از کشور را برطرف نموده و کالای خریداری شده خود را در مدت زمان کوتاهی درب منزل خود در ایران تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات کامل‌تر می‌توانید با کارشناسان مجموعه PDE تماس بگیرید و یا به سایت شرکت‌ PDE پست سریع بین المللی مراجعه نمایید.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

نمایش بیشتر

روابط عمومی PDE

ما با تجربه بیش از ۳۰ سال فعالیت در صنعت پست سریع بین المللی در خدمت شما هستیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به مشاوره نیاز دارید؟