خدمات پست PDE
فرهنگ و هنر

راهنمای جامع صادرات صنایع دستی به ایتالیا

همه چیز درباره صادرات صنایع دستی به ایتالیا

صادرات صنایع دستی به ایتالیا یا دیگر کشورهای اروپایی از داخل ایران می‌تواند یک راه درآمدی بسیار خوب باشد. صنایع دستی ایران، در هر دسته‌ای که باشد، طرفداران پر و پا قرصی در سراسر دنیا به خود اختصاص داده است که حاضرند برای داشتن آنها پول زیادی را خرج کنند! ایتالیا، یکی از آن کشورهایی است که صنایع دستی ایران مثل فرش، حصیر، سفال، گلیم و غیره، طرفداران بسیاری دارند.
اگر شما هم به دنبال راهی برای رسیدن به درآمد دلاری و تاثیرگذاری مثبت بر چرخ اقتصاد کشور هستید، خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این مقاله، راهنمای جامع و کاملی جهت صادرات صنایع دستی به ایتالیا را در اختیار شما قرار داده‌ایم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.
همچنین میتوانید برای خرید از خارج به سایت ما مراجعه کنید.

صادرات صنایع دستی به ایتالیا

صادرات صنایع دستی به ایتالیا، به آن اندازه‌ای که به نظر می‌رسد ساده نیست! این تجارت می‌تواند فراز و نشیب های بسیاری به همراه داشته باشد که در صورت نداشتن اطلاعات کافی، نه تنها شما را به سود نمی‌رساند که مسیر آن، انتهای سقوط در کسب و کار خواهد بود. بنابراین اگر قصد صادرات صنایع دستی به ایتالیا یا هر کشور دیگری را دارید، پیشنهاد می‌کنیم در اولین قدم و پیش از انجام هر اقدامی، خوب تحقیق و بررسی کنید و در مورد هر مرحله از فرایند صادرات، اطلاعات کاملی کسب کنید. برخی از مهم‌ترین اطلاعات مورد نیاز شما که باید برای آن تصمیم بگیرید، روش ارسال صنایع دستی به ایتالیا است.
در ادامه، به طور کامل در مورد این بخش از صادرات صنایع دستی به ایتالیا صحبت خواهیم کرد.

1. هزینه صادرات صنایع دستی به ایتالیا چقدر است؟

در قیمت گذاری کالا در صادرات صنایع دستی به ایتالیا، علاوه بر قیمت تمام شده برای خودتان و هزینه نیروی انسانی و دیگر هزینه‌ها، باید هزینه ارسال کالا به ایتالیا، هزینه ترخیص کالا در ایران جهت گرفتن اجازه خروج و هزینه ترخیص کالا در ایتالیا جهت واردات کالا و همچنین مالیات‌های مربوطه را حساب کنید. هزینه ارسال، بسته به نوع کالا، نوع ارسال، وزن و حجم بسته، نوع بیمه منتخب و دیگر موارد می‌تواند متغیر باشد.

هزینه صادرات صنایع دستی به ایتالیا

2. آیا می‌توان صادرات صنایع دستی به ایتالیا را به صورت هوایی ارسال کرد؟

بله، در صورتی که شرکت خدمات ارسال مورد نظر شما این روش ارسال را پوشش دهد، می‌توانید صادرات صنایع دستی به ایتالیا را با ارسال هوایی انجام دهید. به این ترتیب، مدت زمان ارسال برای شما کاهش یافته و در مقابل هزینه ارسال افزایش خواهد یافت.

3. محدودیت های صادرات صنایع دستی به ایتالیا

برای آنکه بتوانید صادرات صنایع دستی به ایتالیا را به آسانی انجام دهید، باید به خوبی در مورد ممنوعیت‌های صادرات از ایران و همچنین ممنوعیت‌های واردات به ایتالیا را خوب بشناسید. برای این منظور می‌توانید از شرکت مورد نظر خود کمک بگیرید. در صورت انتخاب یک تیم کارکشته، می‌توانید بدون نگرانی، هر نوع صنایع دستی را به ایتالیا صادر کنید.

4. مدارک مورد نیاز صادرات صنایع دستی به ایتالیا

مهم‌ترین مدارکی که برای صادرات صنایع دستی به ایتالیا نیاز خواهید داشت، عبارت هستند از:

 • مجوز ارسال بار از سازمان‌های مربوطه
 • کارت بازرگانی فرستنده کالا
 • اطلاعات هویتی فرستنده و تحویل‌ گیرنده تکمیل شده در فرمهای مربوطه
 • لیست کامل و دقیق موارد ارسال (با تمام جزئیات)
 • آدرس دقیق فرستنده و تحویل گیرنده تکمیل شده در فرمهای مربوطه
 • شماره تلفن فرستنده و تحویل گیرنده تکمیل شده در فرمهای مربوطه
 • فاکتور فروش صنایع دستی با رقم دقیق دریافتی جهت تعیین مالیات در کشور مبدا و مقصد
 • Invoice
 • اصل و کپی بارنامه مربوطه
 • مجوز ورود کالا در کشور ایتالیا
 • مجوز ورود به کشور ایتالیا
 • گواهی مبدأ از کشور ایران
 • و دیگر موارد مشابه که می‌توانید اطلاعات دقیق آن را از شرکت ارسال بار مورد نظر خود، بخواهید.

خرید از خارج

5. ترخیص گمرک صادرات صنایع دستی به ایتالیا

ترخیص گمرکی چه در ایران و چه در ایتالیا در هنگام صادرات صنایع دستی به ایتالیا، نیازمند یک تیم کارکشته، مجرب و کار آشنا است تا بتواند در کمترین زمان ممکن و با پرداخت کمترین هزینه، صفر تا صد کار را برایتان انجام دهد.

PDE و صادرات صنایع دستی به ایتالیا

مجموعه PDE بهترین مجموعه بین المللی جهت صادرات صنایع دستی به ایتالیا است که می‌تواند از صفر تا صد مسیر شما را همراهی کند. این مجموعه علاوه بر بیمه مرسولات، امکان ارسال هوایی بار را داشته و تیم مستقر آن در گمرک، ترخیص کالا را به سرعت انجام خواهند داد. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد نحوه صادرات صنایع دستی به ایتالیا به کمک پی دی ای می‌توانید به سایت پست PDE مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان PDE در ارتباط باشید.

نمایش بیشتر

روابط عمومی PDE

ما با تجربه بیش از ۳۰ سال فعالیت در صنعت پست سریع بین المللی در خدمت شما هستیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به مشاوره نیاز دارید؟