خدمات پست PDE
اقتصادتکنولوژی

همه چیز درباره واردات قطعات خط تولید

مراحل کامل واردات قطعات خط تولید

برای راه اندازی یک کسب و کار جدید، به واردات قطعات خط تولید نیاز خواهید داشت. با توجه به تحریم‌های سراسری که بر علیه اقتصاد ایران تنظیم شده‌اند. واردات به هر نحوی که باشد به امری کاری سخت و در بسیاری از مواقع غیرممکن تبدیل شده است.به عنوان یک کارآفرین، واردات قطعات خط تولید برای شروع کسب و کار و یا توسعۀ کسب و کارتان یکی از ملزمات است. در این مقاله سعی داریم تا هرآنچه لازم است تا در مورد واردات قطعات خط تولید از خارج از کشور بدانید را به طور کامل برایتان بازگو کنیم. با ما تا انتها همراه باشید.

برای واردات قطعات خط تولید با چه موانعی روبه‌رو هستیم؟

واردات قطعات خط تولید یکی از مسائلی است که پس از آغاز تحریم‌های آمریکا بر علیه ایران کمی سخت شد. این مسئله زمانی اهمیت بیشتری پیدا کرد که چرخ اقتصاد ایران برای ادامۀ حرکت احتیاج داشت تا تولیدات داخلی خود را افزایش دهد. به همین منظور، واردات قطعات خط تولید به داخل ایران به یکی از مسائلی تبدیل شد که نیازمند دور زدن تحریمها بود. یکی از مهمترین موانع واردات قطعات خط تولید، همین تحریمهایی بود که باید با کمک یک واسطه آنها را دور زد. دومین مانع مهم برای واردات قطعات خط تولید، گمرک خود ایران و قوانین حاکم بر آن است. ترخیص کالا از گمرک جمهوری اسلامی، اگر بر قوانین مسلط نباشید، بسیار سخت خواهد بود. بنابراین در این مرحله نیز به یک واسطه نیاز دارید که با آشنایی کامل بر قوانین ترخیص کالا بتواند کمکتان کند.

خط تولید

چطور می‌توان موانع را پشت سر گذاشت؟

همانطور که در پاراگراف قبلی نیز اشاره کردیم، واردات قطعات خط تولید به تنهایی با وجود تحریمها و قوانین حاکم بر گمرک جمهوری اسلامی ایران امری بسیار سخت و غیرممکن است. برای این کار، به کمک یک واسطه نیاز دارید تا بتواند تحریمها رو دور بزند و با اشراف کامل بر قوانین گمرک ایران، ترخیص واردات قطعات خط تولید به سرعت انجام دهد. پست بین المللی PDE بهترین گزینه برای شما خواهد بود. اما چرا؟ چرا پی دی ای بهترین گزینه برای واردات قطعات خط تولید است؟

چرا PDE بهترین راه برای واردات قطعات خط تولید به ایران است؟

پست بین المللی PDE با دفاتر خود در کشورهایی مانند کانادا، چین و غیره بهترین گزینه برای شماست تا بتوانید با وجود تحریمهای سنگین، واردات قطعات خط تولید به داخل ایران را انجام دهید. PDE دارای کادری مجرب مستقر در فرودگاه امام خمینی است که می‌توانند ترخیص کالای شما را به سرعت انجام دهند. در ادامه، چند دلیل مهم که پی دی ای را به بهترین گزینه برای واردات قطعات خط تولید به ایران تبدیل می‌کند را بازگو می‌کنیم.

  • ارسال بسیار سریع
  • ترخیص کالا در زمان کوتاه با بهترین قیمت
  • رهگیری لحظه به لحظه کالا
  • امکان پرداخت به صورت پیش کرایه یا پس کرایه
  • خدمات مختلف مانند: Airport to Airport، Door to Airport، Door to Door

خدمات ترخیص کالا از گمرک

پست بین المللی PDE با خدماتی مانند واردات، صادرات، خرید مستقیم اینترنتی از سایتهای خارجی مانند آمازون، علی بابا، علی اکسپرس، ای بی و غیره، ارسال مدارک دانشگاهی، خدمات گمرکی، ارسال کالا به سراسر دنیا در 3 الی 4 روز کاری و غیره، بهترین انتخاب برای شماست. هزینۀ دریافتی برای خدمات ارائه شده توسط پست پی دی ای بسته به کیفیت خدماتی که ارائه می‌دهد بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. بنابراین اگر قصد واردات قطعات خط تولید به ایران از خارج از کشور را دارید، پی دی ای همراه شما خواهد بود.

برای مشورت با کارشناسان PDE چه باید کرد؟

متوجه شدیم که برای واردات قطعات خط تولید به ایران با موانعی روبه‌رو هستیم و برای عبور از این موانع به کمک یک واسطۀ مجرب، قانونی و کاربلد نیاز خواهیم داشت. با دلایلی که مستدل شدیم، متوجه شدیم PDE بهترین گزینه برای واردات قطعات خط تولید به ایران است. حال برای دریافت اطلاعات کامل‌تر، اطلاع از هزینه واردات قطعات خط تولید به ایران، مدت زمان ارسال، موارد گمرکی و موارد مشابه دیگر می‌توانید به سایت پست سریع بین المللی مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس با کارشناسان مجرب و متخصص این مجموعه در ارتباط باشید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نمایش بیشتر

روابط عمومی PDE

ما با تجربه بیش از ۳۰ سال فعالیت در صنعت پست سریع بین المللی در خدمت شما هستیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به مشاوره نیاز دارید؟