خدمات پست PDE
آموزش

سریع ترین پست بین المللی در ایران

روزانه چندین میلیون بسته پستی در سراسر دنیا در حال جابجایی است که بخشی از این مرسولات پستی از کشوری به کشور دیگر منتقل میشود و در واقع این مرسولات توسط پست های بین المللی جا به جا میشوند. استفاده از پست های بین المللی جهت جا به جایی نامه ها , مدارک و کالاها بین کشور ها تبدیل به یک امر طبیعی شده است و در واقع بهترین روش برای ارسال مرسولات به خارج از کشور هم استفاده از پست های بین المللی میباشد.

پست بین المللی در ایران هم وجود دارد و ما قصد داریم بهترین پست بین المللی را در این مطلب به شما معرفی نماییم. گرچه روش های دیگری هم برای ارسال مرسوله به خارج از کشور نیز وجود دارد اما این روش ها با ریسک بالایی همراه هستند و به هیچ عنوان انتخاب این روش ها برای ارسال مرسوله توصیه نمیشود.

روش هایی مانند ارسال مرسوله به صورت مسافری یکی از روش هایی است که ممکن است برخی از افراد از طریق آن اقدام به فرستادن مدارک یا کالاهای خود به خارج کشور نمایند.اما این نکته را در نظر داشته باشید که شاید از نظر اقتصادی ارسال مرسوله به روش مسافری مقرون به صرفه تر باشد اما ریسک بسیار بالایی دارد زیرا فرد مسافر هیچ گونه تعهد رسمی به شما نخواهد داد که کالا یا مدارک شما را صحیح و سلامت به مقصد برساند و در صورتی که هر گونه اتفاقی برای مرسوله ارسالی شما بیوفتد به هیچ وجه از طریق قانونی نمیتوانید اقدام به پیگیری نمایید و ممکن است این اتفاق باعث خسارات جبران ناپذیری به شما شود.

انتخاب بهترین پست بین المللی در ایران

پست های بین المللی متنوعی در ایران وجود دارند اما برای انتخاب بهترین پست جهت ارسال مرسولات به خارج کشور باید اقدام به بررسی خدمات این مجموعه ها کرد. یکی از شرکت هایی که سابقه زیادی در امور پست بین المللی , صادرات و واردات دارد پست بین المللی PDE میباشد. پست بین المللی PDE با سال ها تجربه در این زمینه و ارائه خدمات منحصر به فرد مانند رهگیری لحظه ای مرسوله پستی و حتی امکان خرید از سایت های خارجی و حمل محصول خریداری شده به ایران به مشتریان خود خدمات رسانی میکند.

بهترین پست ایران
بهترین پست ایران

شرکت پست سریع بین المللی PDE با ارا بودن انبار اختصاصی در فرودگاه بین المللی امام خمینی و بهره گیری از افراد مجرب در زمینه امور گمرکی مرسولات مشتریان را در سریع ترین زمان ممکن از گمرک ترخیص کرده و درب منزل به مشتریان تحویل می دهد.

همچنین یکی از مزیت های شرکت پست بین المللی PDE جهت ارسال به خارج کشور یا دریافت مرسولات از خارج کشور این است که مجموعه PDE از شبکه گسترده پستی در سراسر دنیا بهره میبرد و به همین علت مرسولات مشتریان را در سریع ترین زمان ممکن در سراسر دنیا حمل میکند.

همچنین یکی دیگر از خدماتی که شرکت بین المللی PDE ارائه میدهد این است که خدمات مربوط به خرید از خارج را نیز ارائه مینماید و در صورتی که مشتریان خریدی از سایت های خارجی مانند آمازون و Ebay  و … داشته باشند این امر را با کمترین هزینه انجام میدهد و پس از خرید محصول در سریع ترین زمان ممکن کالا خریداری شده از خارج را درب منزل تحویل میدهد.

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

نمایش بیشتر

دانیال یوسفی

از وقتی وارد دنیای کامپیوتر شدم با انگشتام میلیون ها کیلومتر اسکرول کردم تا هر روز چیز های جدیدتری کشف کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به مشاوره نیاز دارید؟