خدمات پست PDE
اخبارتکنولوژی

بیت کوین مجانی با برنده شدن در بازی ویدیویی

به دست آوردن بیت کوین رایگان

این روز ها نام بیت کوین بیش از پیش بر سر زبان ها افتاده و اکثر افراد با سنین مختلف به دنبال راهی برای استخراج بیت کوین هستند. اما دسته دیگری از افراد هستند که همیشه به دنبال راه آسان تر برای به دست آوردن بیت کوین هستند و به اصطلاح به دنبال بیت کوین رایگان میگردند.

اکثر وب سایت هایی که تبلیغاتی با عنوان بیت کوین رایگان دارند کلاه برداری هستند و اساسا و منطقا هیچ فرد یا شرکتی یک ارز دیجیتال را که قیمت آن در حال حاضر بیش از 40 هزار دلار میباشد به صورت رایگان به کسی نمیدهد.

اما اخیرا یک بازی با عنوان ” چه کسی ریش مرا دزدید ” منتشر شده که به شخص برنده بیت کوین مجانی جایزه میدهد. اگر از جمله افرادی هستید که به بازی های ویدیویی علاقه دارید پس بهتر است شانس خود را امتحان کنید و تلاش خود را برای به دست آوردن بیت کوین رایگان بکنید.

بازی چه کسی ریش من را جابه جا کرد
بازی چه کسی ریش من را جابه جا کرد

بازی چه کسی ریش من را دزدید

بازی چه کسی ریش من را دزدی یک بازی معمایی و فکری میباشد و داستان آن از این قرار است که ریش فردی در منطقه بیردزویل کشور آمریکا به سرقت رفته است و شما باید با حل کردن معما این ریش را پیدا کنید و بیت کوین رایگان جایزه بگیرید.

شاید عنوان این بازی کمی خنده دار و مسخره به نظر برسد اما جایزه ای که درون این بازی نهفته است ارزش امتحان کردن این بازی را دارد.

به دست آوردن بیت کوین رایگان در بازی ویدیویی
به دست آوردن بیت کوین رایگان در بازی ویدیویی

پیدا کردن بیت کوین مجانی در بازی چه کسی ریش مرا دزدید

در بازی چه کسی ریش مرا دزدید 12 تکه کاغذ مجازی وجود دارد که با پیدا کردن آن ها و چسباندن آن ها به یکدیگر کلمات بازیابی یک کیف پول الکترونیکی الکتروم به دست می آید. در این کیف پول مقداری بیتکوین وجود دارد و اولین بازیکنی که بتواند به این کیف پول دسترسی پیدا کند میتواند این بیت کوین های رایگان را به ولت شخصی خود منتقل کند.

نیل کالیر توسعه دهنده بازی چه کسی ریش مرا دزدید مقدار دقیق این بیت کوین ها را اعلام نکرده است.

دانلود بازی چه کسی ریش مرا دزدید

بازی چه کسی ریش مرا دزدید فردا 11 مرداد منتشر میشود. جهت دانلود بازی چه کسی ریش مرا دزدید باید حتما رمزارز فیات داشته باشید و این رمزارز اقدام به خرید بازی کنید.

پس از خرید بازی فایل نصبی بازی جهت دانلود در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید اقدام به دانلود و نصب بازی چه کسی ریش مرا جا به جا کرد کنید.

این بازی در ژانر کاراگاهی میباشد و داستان بازی در شهری جریان دارد که در آن همه بر اساس قانون باید ریش داشته باشند. شما با حل کردن معما ها در این بازی میتوانید به بیتکوین رایگان دست پیدا کنید.

دانلود بازی چه کسی ریش مرا جا به جا کرد؟
دانلود بازی چه کسی ریش مرا جا به جا کرد؟

بیت کوین رایگان

دنیای ارز های دیجیتال روز به روز طرفداران بیشتری پیدا میکند اما نکته ای که باید به آن توجه کرد آن است که باید برای فعالیت در این بازار ها به شدت حواستان را جمع کنید.

تقریبا همه  سایت ها یا صفحات مجازی که با عنوان بیت کوین رایگان یا بیت کوین مجانی فعالیت میکنند غیر واقعی هستند و توسط افراد سودجو ساخته شده اند.

در آینده مطالب بیشتری در خصوص دنیای ارزهای دیجیتال و بیت کوین در مجله PDE  منتشر خواهد شد.

امتیاز کاربران: 4.94 ( 5 رای)

نمایش بیشتر

دانیال یوسفی

از وقتی وارد دنیای کامپیوتر شدم با انگشتام میلیون ها کیلومتر اسکرول کردم تا هر روز چیز های جدیدتری کشف کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
به مشاوره نیاز دارید؟