خدمات پست PDE
آموزش

راهنمای جامع فروش در ebay از ایران

همه چیز درباره فروش در ebay از ایران

در شرایط اقتصادی پرفراز و نشیب این روزها، تنها چیزی که می‌تواند شما را در یک ثبات نسبی نگاه دارد، کسب درآمد دلاری است. اما چطور می‌توان با یک دانش نسبی و بدون ضرر به درآمد دلاری رسید. فروش در ebay از ایران یک روش برای کسب دلاری است. از آنجایی که فروش در ebay از ایران به نوعی صادرات محسوب می‌شود، شما برای رسیدن به موفقیت در این کسب و کار، نیاز به دانش و اطلاعات کافی خواهید داشت. علاوه بر این، با توجه به مسائلی مانند تحریم‌های علیه ایران که توسط آمریکا وضع شده‌اند، فروش در ebay از ایران به آن سادگی که فکرش را می‌کنید هم نخواهد بود. در این مطلب قصد داریم تا راهنمای جامعی در زمینۀ فروش در ebay از ایران در اختیارتان قرار دهیم. با ما همراه باشید.

فروش در ebay از ایران چطور امکان پذیر است؟

همانطور که در ابتدای صحبتمان اشاره کردیم، برای فروش در ebay از ایران با موانعی روبه‌رو خواهید بود. درست است که فروش در ebay از ایران یک روش کسب درآمد دلاری بوده و بسیار خوب است اما اینکه چطور این کار را انجام دهید، خود نیازمند تحقیق و بررسی بسیار زیادی است. به عنوان مثال، پیش از این که هرگونه اقدامی در زمینۀ فروش در ebay از ایران بکنید، بهتر است پلتفورم فروش مورد نظر خود را بشناسید.
سایت ebay، یک سایت فروشگاهی آنلاین است که به عنوان یک واسطه در سراسر دنیا، فروشندگان و خریداران را به یکدیگر متصل می‌کند. بنابراین، این سایت مجهز به یک پلتفورم اختصاصی برای فروشندگان خود است که در آن اطلاعات و محصولات خود را وارد کرده و اقدام به فروش در ebay می‌نمایند. اگر قصد فروش در ebay از ایران را دارید، ابتدا به طور کامل این پلتفورم را بررسی کرده و بشناسید. در این صورت می‌توانید با موفقیت و اطمینان بیشتری قدم بردارید.

فروش در ebay از ایران

موانع فروش در ebay از ایران

شما به عنوان یک خریدار ایرانی هم که به سایت ebay مراجعه کنید، برای ساخت اکانت، پرداخت و ثبت سفارش، دریافت کالا و موارد دیگر دچار مشکل خواهید بود؛ فروش در ebay از ایران که دیگر جای خود را خواهد داشت. بنابراین، اولین مسئلۀ شما برای فروش در ebay از ایران، ساخت اکانت، ارسال کالا و پرداخت و دریافت سود خود از فروش است. قطعا مجموعه ebay سود شما از فروش را به طور مستقیم به حساب بانکی شما در ایران واریز نخواهد کرد. بنابراین در اولین قدم به یک واسطه نیاز دارید تا در کشوری غیر از ایران سکونت داشته باشد و بتواند با آدرسی غیر از ایران اکانت کاربری شما را ساخته و با حساب بانکی خود، سود شما از فروش را دریافت کند. این فرد باید به قدری مطمئن باشد که شما بتوانید با خیال راحت محصولات خود را در اختیار او قرار داده و پول خود را نیز در حساب او داشته باشید. اما به چه کسی می‌توان این چنین اعتماد کرد؟

ارسال مرسوله به خارج از کشور

گمرک ایران، مانع بزرگتری برای فروش در ebay از ایران است!

بله، گمرک جمهوری اسلامی ایران، می‌تواند بزرگترین مانع شما برای فروش در ebay از ایران باشد. قوانین حاکم بر گمرک ایران بسیار سرسخت هستند و شما برای صادرات کالای خود باید اطلاعات کامل و دقیقی در زمینۀ این قوانین داشته باشید. شما باید با روند فعالیت گمرک آشنا باشید و بتوانید به سرعت کالای فروختۀ شدۀ خود را ترخیص کنید. در صورتی که موفق به ترخیص سریع کالا نشوید و آن را به موقع برای مشتری خود در ebay نفرستید، چطور می‌خواهید به سود برسید؟

چگونگی فروش در ebay از ایران | روشی مطمئن و سریع

همانطور که از ابتدای صحبتمان گفتیم، فروش در ebay از ایران به تنهایی و بدون کمک گرفتن از یک مجموعۀ قدرتمند و قانونی، تقریباً غیرممکن است.

لازم به ذکر است PDE در خصوص فروش در ebay  و سایت های خارجی خدماتی ارائه نمیکند. شرکت پست سریع بین المللی PDE، امور مرتبط با ترخیص گمرک و ارسال کالا به خارج از کشور را برای شما انجام خواهد داد. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر، می‌توانید با کارشناسان مجموعه در بخش صادرات در تماس باشید و یا سری به سایت پست بین الملی پی دی ای بزنید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نمایش بیشتر

روابط عمومی PDE

ما با تجربه بیش از ۳۰ سال فعالیت در صنعت پست سریع بین المللی در خدمت شما هستیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به مشاوره نیاز دارید؟