خدمات پست PDE
آموزش

چند نکته ضروری برای پست مدارک دانشگاهی به آمریکا

چگونه مدارک دانشگاهی خود را به آمریکا پست کنیم

مهاجرت، یکی از راه‌های قرار گیری در مسیر پیشرفت است. مهاجرت تحصیلی و شروع به درس خواندن در دانشگاه‌های مطرح بین المللی، گزینه‌ای است که می‌تواند آیندۀ شغلی شما را چه در کشور مقصد و چه در صورت بازگشت به ایران تضمین کند. در مسیر اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی یک دانشگاه و در نهایت دریافت ویزای تحصیلی، ارسال مدارک یکی از مهمترین مراحلی است که باید طی کنید. مدارک شما می‌تواند تعیین کنندۀ سرنوشت شما در این مسیر باشد. بسیار اهمیت دارد که تمامی مدارک تحصیلی، هویتی و غیره شما در کمال صحت و سلامت و در زمان درست به دست دانشگاه رسیده و مورد بررسی قرار گیرد. این مسئله برای اخذ پذیرش تمامی دانشگاه‌های جهان می‌تواند یک چالش بزرگ باشد و پست مدارک دانشگاهی به آمریکا برای ما ایرانیها، چالش بسیار بزرگتری خواهد بود. در این مقاله با ما همراه باشید تا چند نکته ضروری که باید برای پست مدارک دانشگاهی به آمریکا در نظر داشته باشید را برایتان بازگو کنیم.

post documents to usa

آمریکا، مقصد رویایی دانشجویان

آمریکا، قطب صنعتی و علمی جهان است. برترین و بزرگترین دانشگاه‌های دنیا در این کشور واقع شده‌اند. با توجه به زبان رسمی این کشور که انگلیسی می‌باشد، شروع تحصیل و زندگی در دانشگاه‌های آن برای ما ایرانیها، یک انتخاب مناسب خواهد بود. تحصیل، کار و زندگی در این کشور می‌تواند رویای بسیاری از جوانان باشد. برای شروع تحصیل، پس از طی کردن مراحل اولیه، مهم‌ترین قدمی که باید بردارید، پست مدارک دانشگاهی به آمریکا است. پست هر وسیله‌ای به آمریکا از مبدأ ایران می‌تواند یک چالش بزرگ باشد، چه برسد به ارسال مدارک دانشگاهی که علاوه بر اهمیت و ارزش خود مدرک، رسیدن به موقع آنها نیز حائز اهمیت فراوانی می‌باشد.

بزرگترین معضل در مسیر پذیرش تحصیلی آمریکا

همانطور که گفتیم، پست مدارک دانشگاهی به آمریکا، بزرگترین معضل در مسیر اخذ پذیر تحصیلی این کشور است. چرا که برای شروع درس خواندن در دانشگاه‌های آمریکا، نیاز است تا مدارک تحصیلی شما به تایید سازمان WES رسیده باشد. WES سازمانی است که وظیفه دارد تا مدارک ارسالی دانشجویان متقاضی تحصیل در دانشگاه‌های آمریکا و کانادا را بررسی کرده و صحت آنها را تایید نماید. این سازمان همواره تایید مدارک را در تاریخ‌های به خصوصی از سال انجام داده و آنها را مسترد نخواهد کرد. به همین منظور بسیار اهمیت دارد که مدارک شما توسط یک دارالترجمۀ رسمی ترجمه شده و به تایید دادگستری و مدارک معتبر ذی صلاح رسیده باشد. به بیان دیگر، شما موظف هستید که مدارک ترجمه شدۀ کپی برابر اصل را برای سازمان WES ارسال کنید تا تایید شود. برای ورود به خاک آمریکا، شما نیاز خواهید داشت تا تاییدیه WES را در مدارک اولیۀ خود و در کنار مدارک هویتی ارائه دهید. در غیر این صورت، اجازه نخواهید داشت تا به خاک این کشور وارد شوید.

برای پست مدارک دانشگاهی به آمریکا چه کنیم؟

برای آنکه بتوانید مدارک دانشگاهی خود را با سلامت کامل و در کمترین زمان برای سازمان WES در آمریکا ارسال کنید، باید به یک پست بین المللی مراجعه کنید که بتواند با سرعت هرچه تمام‌تر این کار را برای شما انجام دهد. از طریق پست معمولی ممکن است ارسال مدارک دانشگاهی به آمریکا بیش از یک تا سه ماه به طول انجامد. در صورتی که یک پست بین المللی مطمئن و قابل اطمینان می‌تواند این کار را در زمان بسیار کمتری برای شما انجام دهد. پست بین المللی PDE یکی از همین پست‌ها است که می‌توانید به آن اعتماد کنید.

 PDE پاسخی برای نیاز شما!

PDE پست بین المللی است که می‌تواند وظیفۀ پست مدارک دانشگاهی به آمریکا را برای شما انجام دهد. با ارسال مدارک خود از طریق PDE می‌توانید مدارک خود را در کمال صحت و سلامت و در کمترین زمان برای دانشگاه‌های مربوطه و یا سازمان WES در آمریکا ارسال کنید. PDE علاوه بر ارسال و دریافت مدارک دانشگاهی از تمامی دانشگاه‌های سراسر دنیا، واردات، صادرات، خدمات گمرکی، پست اکسپرس و غیره را نیز انجام می‌دهد. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر از جمله هزینه پست مدارک دانشگاهی به آمریکا از طریق PDE می توانید با متخصصان مجموعۀ شرکت پست بین المللی PDE تماس حاصل فرمایید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نمایش بیشتر

روابط عمومی PDE

ما با تجربه بیش از ۳۰ سال فعالیت در صنعت پست سریع بین المللی در خدمت شما هستیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به مشاوره نیاز دارید؟