خدمات پست PDE
آموزش

بهترین راه خرید از ترکیه که باید بشناسید

معرفی بهترین راه خرید از ترکیه

با شروع تحریم‌ها علیه ایران، بسیاری از نمایندگی‌های رسمی جهانی که در گذشته در ایران شعبه داشتن، جمع آوری شده و در نتیجه فروش و همچنین ارسال کالاهای خود به صورت مستقیم به ایران را ممنوع اعلام کردند. در نتیجۀ همین مسئله، خرید مستقیم از ایران تقریباً غیرممکن شد.
راه‌های بسیاری برای عبور از این مسائل و خرید از برندهای معتبر دنیا وجود دارند که یکی از آنها، خرید از ترکیه است. خرید از ترکیه، می‎تواند گزینۀ بسیار خوبی برای ما ایرانی‌ها باشد، اما بهترین راه خرید از ترکیه کدام است؟
در این مقاله قصد داریم تا علت برتری خرید از ترکیه را برای شما بازگو کنیم و همچنین بهترین راه خرید از ترکیه به شما معرفی کنیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا بتوانید بهترین راه خرید از ترکیه با بهترین قیمت تمام شده را بشناسید.

چرا خرید از ترکیه، انتخاب مناسبی است؟

پیش از آنکه به معرفی بهترین راه خرید از ترکیه بپردازیم، اجازه دهید علت برتری ترکیه به منظور خرید کردن از برندهای معتبر جهانی صحبت کنیم.
در پاسخ باید بگوییم که:

  • ترکیه به کشور ما بسیار نزدیک است. در نتیجه، هزینه‌های تمام شده برای ارسال کالا به ایران ارزان‌تر تمام خواهد شد.
  • خرید لباس از ترکیه بسیار ارزانتر از آن چیزی است که تصورش را می‌کنید.
  • جدای از برندهای معتبر جهانی، برندهای ترکی نیز کیفیت خود را به اثبات رسانده‌اند.
  • ترکیه، یک راه ارتباطی بسیار خوب برای خرید از سایتهای جهانی مانند آمازون، علی بابا و دیگر موارد مشابه است.
  • اما با وجود تمام این مزایا، برای آنکه بتوانید از ترکیه به همان قیمتی خرید کنید که برای ترکها تمام می‌شود، باید به صورت مستقیم به لیر و از کشور ترکیه خرید خود را انجام دهید. در غیر این صورت، مجبور به پرداخت ارزی خواهید بود.

علاوه بر این، خرید از ترکیه به صورت مستقیم از ایران و ارسال کالا از ترکیه به ایران امکانپذیر نیست و شما برای خرید از ترکیه باید از یک واسطه مطمئن کمک بگیرید تا بهترین راه خرید از ترکیه را در اختیار شما قرار دهد.

خرید از ترکیه

بهترین راه خرید از ترکیه کدام است؟

حال سوال پیش می‌آید که بهترین راه خرید از ترکیه کدام است. حتماً برای شما هم پیش آمده است که با موج انبوهی از پیج‌های اینستاگرامی به عنوان ادمین خرید از ترکیه روبه‌رو شوید. بسیاری از این ادمینها، قیمتهای خارق العاده‌ای نیز دارند. اما آیا تضمینی برای ارسال کالای شما، صحیح و سالم آن هم در کمترین زمان ممکن وجود دارد؟ اگر چنین نشد، آیا راهی دارید که بتوانید به صورت قضایی پیگیری کنید؟
در پاسخ باید بگوییم که خیر! به همین ترتیب، خرید از این پیج‌های ناشناس، نمی‌توانند بهترین راه خرید از ترکیه باشند. پس چه کنیم؟ شما باید بتوانید از یک سایت معتبر خرید خود را انجام دهید.

معرفی سایت خرید از ترکیه

بدون شک، پست بین المللی PDE بهترین راه خرید از ترکیه است. این پست، که به صورت رسمی در ایران فعالیت می‌کند، خواهد توانست تا خرید شما از ترکیه را ثبت کرده و در مدت زمان کوتاهی در آدرس اعلامی شما در ایران تحویل دهد. تیم مستقر PDE در فرودگاه امام خمینی، به سرعت مسائل مرتبط با گمرک را برطرف نموده و بدون بروز هیچ مشکی، خرید شما را ترخیص خواهند کرد. به همین دو دلیل ساده، PDE، بهترین راه خرید از ترکیه است.
برای آنکه بتوانید از ترکیه به صورت مستقیم و با پرداخت ریالی، خرید کنید، PDE سه روش در اختیار شما قرار داده است که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم.

1. الصاق لینک در سایت PDE

در این روش، شما می‌توانید، لینک صفحه کالای مورد نظر خود را در صفحه خدمات خرید از سایتهای خارجی PDE و در کادر مشخص شده الصاق نموده و گزینه محاسبه قیمت را انتخاب کنید. پس از محاسبه قیمت، با مشورت کارشناسان PDE خواهید توانست تا خرید خود را به صورت ریالی پرداخت نموده و آن را ثبت نمایید.

2. خرید مستقیم از سایت PDE

در همین صفحه خدمات خرید از سایتهای خارجی PDE، لینک سایتهای معتبر جهانی وجود دارند که شما می‌توانید از طریق آنها وارد سایت مورد نظر خود شده و با پرداخت ریالی خریدتان را ثبت کنید.

خرید از سایت های خارجی

3. خرید از طریق نصب اکستنشن PDE

برای این روش که یکی از بهترین راه های خرید از ترکیه محسوب می‌شود، ابتدا باید به کروم استور CHROME STORE رفته و اکستنشن PDE را بر روی سیستم خود نصب کنید. همین اکستنشن، این امکان را به شما خواهد داد تا از هر سایت خارجی که خواستید، با پرداخت ریالی خرید کنید.
PDE، بهترین راه برای خرید از ترکیه است که می‌توانید تجربه کنید! برای دریافت اطلاعات کامل‌تر، می‌توانید به سایت شرکت‌ PDE پست سریع بین المللی مراجعه نموده و یا با کارشناسان مجموعه، تماس بگیرید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نمایش بیشتر

روابط عمومی PDE

ما با تجربه بیش از ۳۰ سال فعالیت در صنعت پست سریع بین المللی در خدمت شما هستیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به مشاوره نیاز دارید؟