خدمات پست PDE
آموزشورزش

ورزشگاه های بازی ایران در جام جهانی را بشناسید

بررسی ورزشگاه های بازی ایران در جام جهانی

قطر به عنوان دومین کشوری است که در آسیا به عنوان میزبان بازی های جام جهانی انتخاب شد. این کشور، از زمان انتخاب شدن به عنوان میزبان جام جهانی، به بازسازی و ساخت استادیوم های قطر برای جام جهانی 2022 نمود. ورزشگاه های بازی ایران در جام جهانی نیز در 3 تا از معروف ترین و بزرگترین ورزشگاه های این کشور است. در این مقاله قصد داریم تا پس از معرفی ورزشگاه های بازی ایران در جام جهانی، به معرفی تمامی استادیوم های قطر برای جام جهانی 2022 بپردازیم و ببینیم که چگونه حتی در زمان شلوغی کشور قطر باز هم می توان ارسال بسته های پستی به خارج از کشور و کشور قطر را انجام داد. با ما همراه باشید.

 قطر، نام ماندگار آسیا برای بازی های جام جهانی 2022

کشور قطر که در محدوده جنوبی کشور ایران قرار دارد، کشوری بسیار کوچک است که اعلام استقلال آن به عنوان یک کشور جداگانه به صد سال هم نمی‌رسد. این کشور، از زمان انتخاب به عنوان میزبان بازی های جام جهانی 2022، تاکنون، حدود 200 میلیارد دلار هزینه کرده است تا بتواند استادیوم های کشورش را برای برگزاری بازی ها، آماده کند. یکیاز مهم‌ترین ویژگیهای ورزشگاه های بازی ایران در جام جهانی و دیگر ورزشگاه های این کشور، امکان تهویه هوا در تمام فضای ورزشگاه در کنار ظرفیت بالای آنها است. به دلیل همین خصوصیات ریز و جزئی است که می‌توان قطر را به عنوان یک نام ماندگار برای جام جهانی های آینده در آسیا، پیش بینی نمود.

 ورزشگاه های بازی ایران در جام جهانی 2022

ایران درست همانند دیگر کشورهای شرکت کننده در جام جهانی، در گروه اول در سه بازی شرکت خواهد کرد. همانطور که می‌دانید، گروهی که ایران در آن به رقابت خواهد پرداخت، شامل کشورهای:

 • انگلیس
 • آمریکا
 • و ولز

می‌شود. ورزشگاه های بازی ایران در جام جهانی در مقابل هر کدام از کشورها، متفاوت خواهد بود.

 • بازی ایران و ولز در استادیوم خلیفه برگزار خواهد شد.
 • بازی ایران و انگلیس در استادیوم الثمامه برگزار خواهد شد.
 • میزبان بازی ایران و آمریکا در استادیوم الریان برگزار خواهد شد.

استادیوم خلیفه، به عنوان بزرگترین ورزشگاه قطر برای جام جهانی 2022 شناخته می‌شود که در میان تمامی استادیوم های قطر برای جام جهانی 2022، منتخب است. استادیوم الثمامه نیز به دلیل معماری خاصی که دارد، معماری غنی و قدرتمند جهان عرب را به نمایش گذاشته و استادیوم الریان نیز یک ورزشگاه بزرگ و با قابلیت تهویه هوا در تمام نقاط ورزشگاه است.

 ورزشگاه های بازی ایران در جام جهانی 2022

 تمامی استادیوم های قطر برای جام جهانی 2022

حال که با ورزشگاه های بازی ایران در جام جهانی آشنا شدیم، بهتر است با دیگر استادیوم های قطر برای جام جهانی 2022 آشنا شویم. طبق گفته امیر قطر، برای ساخت این ورزشگاه ها بر اساس استانداردهای جهانی، تا امروز چیزی در حدود 200 میلیارد دلار هزینه شده است.

 1. ورزشگاه خلیفه | استادیوم منتخب قطر
 2. ورزشگاه لوسیل | ورزشگاهی با طراحی شگفت انگیز
 3. ورزشگاه الثمامه | معرف فرهنگ و معماری جهان عرب
 4. ورزشگاه الجنوب | ورزشگاهی تحت عنوان میراث باستانی
 5. ورزشگاه البیت | نماینگر زندگی عشایر عرب
 6. ورزشگاه شهرک آموزش
 7. ورزشگاه راس ابو عبود
 8. ورزشگاه الریان

 ورزشگاه های بازی ایران در جام جهانی چه امکاناتی دارند؟

قطر در محدوده کویری و گرمی قرار دارد. با توجه به آب و هوای این کشور و افزایش بی‌رویه جمعیت در زمان بازیهای جام جهانی، مهم‌ترین مسئله‌ای که میزبان باید در جهت رفع آن قدم برمی‌داشت، فراهم نمودن تهویه‌ای مناسب بود. تمامی ورزشگاه های بازی ایران در جام جهانی 2022 نیز با توجه ویژه‌ای به همین مسئله، ساخته شده‌اند. در تمامی جایگاه‌های بینندگان و تمامی قسمتهای ورزشگاه های قطر برای جام جهانی 2022، تهویه به خوبی انجام خواهد شد.

 معروف ترین استادیوم در میان ورزشگاه های بازی ایران در جام جهانی کدام است.

در میان تمامی ورزشگاه های بازی ایران در جام جهانی 2022، ورزشگاه الریان را می‌توان به عنوان معروف ترین استادیوم معرفی کرد. این ورزشگاه در سال 1976 ساخته شده و جمعیتی در حدود 40 هزار نفر را در خود جای می‌دهد. الریان، میزبان بازی ایران و آمریکا در جام جهانی 2022 خواهد بود.

 بزرگترین استادیوم در ورزشگاه های بازی ایران در جام جهانی کدام است؟

در میان تمام ورزشگاه های بازی ایران در جام جهانی، ورزشگاه الخلیفه، بزرگترین ورزشگاه است که میزبان بازیهای ایران خواهد بود.

پست بسته به خارج از کشور

 PDE و جام جهانی قطر

مجموعه PDE با سالها تجربه و تخصص در زمینه‌های گوناگون پستی از جمله:

 • خدمات گمرکی
 • واردات و صادرات کالا
 • ارسال بسته‌های پستی
 • ارسال مدارک دانشگاهی
 • خرید از سایت های خارجی

همراه شما خواهد بود. بنابراین حتی در دوران پر از تردد و شلوغی جام جهانی نیز می‌توانید از این مجموعه کمک بگیرید. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر، می‌توانید به سایت پست PDE مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های تماس با کارشناسان PDE به صورت مستقیم در ارتباط باشید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نمایش بیشتر

روابط عمومی PDE

ما با تجربه بیش از ۳۰ سال فعالیت در صنعت پست سریع بین المللی در خدمت شما هستیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به مشاوره نیاز دارید؟