خدمات پست PDE
آموزشفرهنگ و هنر

 پرفروش ترین کتاب های روانشناسی که باید خواند + لیست کامل

 بررسی پرفروش ترین کتاب های روانشناسی  + لیست کامل

کتاب، بهترین دوست انسان و تشکیل دهنده شخصیت وی هستند. در مقابل، روان انسان به عنوان قسمتی از وجود او که تمامیت زندگیش را طراحی و ایجاد می‌کنند در نظر گرفته می‌شود. تلفیق این دو مورد، کتاب های روانشناسی را ایجاد می‌کند که خواندن آنها می‌تواند در عین پر کردن اوقات فراغت ما به بهترین شکل، در پرورش روح و روان ما نیز تاثیرگذار باشد. به همین جهت است که شناخت پرفروش ترین کتاب های روانشناسی و مطالعه آنها می‌تواند یک قدم بزرگ در جهت رشد فردی تلقی شود. در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از پرفروش ترین کتاب های روانشناسی را معرفی کنیم و سایت خرید کتاب از خارج را به شما معرفی کنیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

 پرفروش ترین کتاب های روانشناسی

همانطور که گفتیم، پرفروش ترین کتاب های روانشناسی از آن جهت که می‌توانند تاثیر شگفت انگیزی بر پرورش روان و کارکرد مغز انسان داشته باشند، دارای اهمیت می‌باشد. با توجه به مسئله میس اینفورمیشن و روانشناسی مثبت اندیشی که این روزها با آن روبه‌رو هستیم، شناخت کتابهایی که ارزش مطالعه کردن داشته و کاملاً بر اساس وقایع و مطالعات علمی نوشته شده باشد. معروف‌ترین و پرفروش ترین کتاب های روانشناسی که در جهان، و نه فقط در ایران، طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده‌اند، عبارت هستند از:

 کتاب روانشناسی انسان در جستجوی معنا | ویکتور فرانکل

اولین کتابی که در لیست پرفروش ترین کتاب های روانشناسی قرار دارد، کتاب “انسان در جستجوی معنا” اثر نویسنده بزرگ “ویکتور فرانکل” یکی از بازماندگان حادثه هلوکاست است. بدون شک، این کتاب در جایگاهی قرار گرفته که بیش از هر کتاب دیگری لیاقتش را دارد. “انسان در جستجوی معنا” از زبان شخص ویکتور فرانکل و در مورد وقایع هلوکاست و چگونگی دوام آوردنش نوشته است. این نویسنده بزرگ، در مورد اهمیت یافتن معنا در زندگی صحبت می‌کند و بیان می‌دارد که: “معنا تنها چیزی است که سبب می‌شود فرد در شرایطی مانند هلوکاست تاب آورده و دست به خودکشی نزند”

 کتاب روانشناسی نیمه تاریک وجود | دبی فورد

دومین مورد در لیست پرفروش ترین کتاب های روانشناسی، کتاب “نیمه تاریک وجود” اثر درخشان “دبی فورد” است. این نویسنده که تا 28 سالگی از اعتیاد شدید رنج می‌برده و پس از آن با درک و شناخت نیمه تاریک وجود خود توانست به دبی فوردی تبدیل شود که امروزه ما می‌شناسیم در این کتاب در مورد بخش “سایه” در هر انسان صحبت کرده و اهمیت پذیرش این بخش را به طور کامل شرح داده است.  طبق نظر دبی فورد تمام افراد شامل تمامی صفات انسانی اعم از خوب و بد بوده و تنها در صورت پذیرش بخش سایه، تاریک و سیاه است که نور متجلی خواهد شد.

 کتاب روانشناسی نیمه تاریک وجود | دبی فورد

 کتاب روانشناسی اثر مرکب | دارن هاردی

اگر می‌خواهید در زندگی خود یک تغییر ایجاد کنید و نمی‌دانید از کجا آغاز کنید، بهتر است بگوییم خواندن سومین کتاب در لیست پرفروش ترین کتاب های روانشناسی، یک ضرورت برای شما محسوب می‌شود. “کتاب اثر مرکب” اثر نویسنده بزرگ و سردبیر مجله موفقیت “دارن هاردی” کتابی است که می‌تواند مسیر رسیدن به اهداف را برای شما روشن کند. دارن هاردی در این کتاب در مورد اهمیت قدمهای کوچک و مستمر در رسیدن به موفقیتهای بزرگ توضیح داده است. با خواندن این کتاب یاد خواهید گرفت که فیل زندگی خود را لقمه لقمه بخورید!

خرید کتاب اصل خارجی

 دیگر کتابهای پرفروش تاریخ

برخی دیگر از پرفروش ترین کتاب های روانشناسی که خواندن آنها را به شما توصیه می‌کنیم، در لیست 10 موردی زیر ذکر شده‌اند. فراموش نکنید که خواندن این کتاب ها به قلم شخص نویسنده و در زبان اصلی، بیش از آنچه تصورش را می‌کنید شگفت انگیز خواهد بود.

  1. کتاب روانشناسی سریع و کند | دانیل کانمن
  2. کتاب روانشناسی نامه‌های یک فیلسوف | لوسیوس سنکا
  3. کتاب روانشناسی فرضیه خوشبخت | جاناتان هایت
  4. کتاب روانشناسی تغییر | چیپ هیث و دن هیث
  5. کتاب روانشناسی عشق | لئو بوسکالیا
  6. کتاب روانشناسی تجربه اوج | چیکسنت میهالی
  7. کتاب روانشناسی آگاهی و مغز | استانیسلاس دهانه
  8. کتاب روانشناسی رها کردن | دیوید هاوکینز
  9. کتاب روانشناسی چشم ذهن | دنیل جی سیگل
  10. کتاب روانشناسی ناشناخته | دیوید ایگلمن

برای خرید پرفروش ترین کتاب های روانشناسی به زبان اصلی و به صورت مستقیم از خارج از کشور، می‌توانید از مجموعه PDE کمک بگیرید. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر می‌توانید به سایت پست PDE مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نمایش بیشتر

روابط عمومی PDE

ما با تجربه بیش از ۳۰ سال فعالیت در صنعت پست سریع بین المللی در خدمت شما هستیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
به مشاوره نیاز دارید؟