خدمات پست PDE
اخبار

ارائه خدمات شرکت پست DHL در ایران

یکی از نیا‌زهای روزمره بشری به دلیل فواصل زیاد اجتماعات انسانی ارسال بسته‌ها و مرسوله‌ها به سراسر نقاط جهان است. یکی از مؤسساتی که در زمینه‌ی خدمات پستی و حمل و نقل فعال است، شرکت آلمانی پست DHL است. ارائه خدمات شرکت پست DHL در ایران بعد از تحریم‌ها از طریق شرکت  پست بین المللی PDE صورت میگیرد، که در ادامه به این خدمات می‌پردازیم.

آشنایی با خدمات شرکت پست DHL

این شرکت در سال 1969 و در ایالات متحده شروع به فعالیت کرد و پس از موفقیت‌هایی که در بازار پست آمریکا بدست آورد با افزایش خدمات خود در سطح جهان به یک شرکت بزرگ جهانی در زمینه‌ی حمل‌ونقل تبدیل شد. در سال ۲۰۰۱ این شرکت تازه تأسیس آمریکایی را شرکت پست آلمان خریداری کرد. پست DHL در حال حاضر تبدیل به بخش بین‌المللی شرکت دویچه پست (Deutsche Post) آلمان شده است.

شرکت پست DHL در زمینه خدمات پستی و انتقال بسته‌های پستی و همچنین در زمینه حمل‌ و نقل دریایی و هوایی نیز فعالیت گسترده‌ای دارد که در حال حاضر پست DHL را به یکی از سودآور ترین شرکت ها در زمینه حمل و نقل تبدیل کرده است. شرکت DHL همواره با بکارگیری تکنولوژی پیشرفته در جهت بهبود خدمات خودپیشقدم بوده چنانکه اکنون با استفاده از مجهزترین و پیشرفته‌ترین سیستم اطلاع رسانی، به مشتریان خود این امکان را می‌دهد که موقعیت بسته پستی خود را در هر لحظه در تمام نقاط دنیا تعقیب و پیگیری کنند.

شرکت بین المللی DHL توانسته هم گام با عصر ارتباطات پیش رفته و تمام تجهیزات و خدمات روز دنیا را به کار برد تا کیفیت بالای تحویل محموله ها، پیگیری آسان و سریع مرسوله توسط مشتری، سرعت و قیمت مناسب را در اختیار تمام مشتری‌های خود قرار دهد.

همکاری پست بین المللی PDE و پست DHL

پست بین المللی PDE با سابقه طولانی مدت در زمینه خدمات پستی اعم از ارسال و دریافت بسته، خرید از سایت‌های خارجی، صادرات، واردات, ترخیص از گمرک در حال فعالیت است. همکاری دو شرکت پست بین المللی PDE و پست DHL در زمینه حمل و نقل هوایی و دریای باعث شده است که کاربران ایرانی بسته ‌های خود را با کوتاه‌ترین زمان و کم‌ترین قیمت به راحتی از ایران به سایر نقاط جهان ارسال کنند.

پست PDE جایگزین پست DHL
پست PDE جایگزین پست DHL

شما می‌توانید مرسولات پستی اعم از مدارک و … را از طریق دفاتر PDE در سراسر کشور در کوتاه‌ترین زمان به تمام نقاط دنیا ارسال کنید. همچنین صاحبان کسب و کار برای حمل بارهای خود می توانند از خدمات تخصصی PDE استفاده نمایند. رهگیری آسان و لحظه به لحظه مرسولات، حمل و نقل ایمن، قیمت مناسب و Door to Door بودن خدمات پست PDE و همچنین استفاده از بروز ترین تجهیزات باعث شده که نسبت به سایر رقبا داخلی و خارجی برتری داشته باشد.

امتیاز کاربران: 4.25 ( 1 رای)

نمایش بیشتر

رضا دهقان

رضا هستم فارغ التحصیل رشته IT علاقه مند به فوتبال و طراحی سایت و سئو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به مشاوره نیاز دارید؟