خدمات پست PDE
آموزشتکنولوژی

راهنمای خرید دوربین شلنگی قابل کنترل مادون قرمز

همه چیز درباره دوربین شلنگی قابل کنترل مادون قرمز

تا به حال به آندوسکوپی فکر کرده‌اید؟ اختراع دوربینهایی که می‌توانست وارد بدن انسان شده و مکانهایی که غیرقابل مشاهده بودند را بدون نیاز به جراحی باز به پزشک نشان دهد، تحول بزرگی در دنیای پزشکی بود. با توجه به نیازی که در مورد دوربین شلنگی قابل کنترل در صنعت نیز وجود داشت، با پیشرفت علم، دوربین شلنگی مادون قرمز نیز اختراع شده و وارد عرصه صنعت شد.
اما سوال اینجاست که:

  • دوربین شلنگی قابل کنترل چیست؟
  • برای چه کاربردهایی می‌توانیم از دوربین شلنگی مادون قرمز استفاده کنیم؟
  • آیا دوربین آندوسکوپی و دوربین شلنگی مادون قرمز یکی هستند؟
  • از کجا می‌توانیم بهترین انواع دوربین شلنگی قابل کنترل را بخریم؟

با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا پاسخ کامل تمامی سوالات مطرح شده در بالا را برایتان بازگو کنیم.

دوربین شلنگی مادون قرمز چیست؟

همانطور که نام دوربین شلنگی می‌توان حدس زد، یک دوربین است که یک سیم با مراژهای مختلف به آن وصل شده. زمانی که بخواهید از دوربین شلنگی قابل کنترل استفاده کنید، یک سر آن را به محل مورد نظر منتقل کرده و سر دیگر آن را به نمایشگری که در دسترس دارید، وصل خواهید کرد. این نمایشگر در بسیاری از دوربین های شلنگی مادون قرمز، تلفن همراه هوشمند شما خواهد بود.

دوربین شلنگی

دوربین شلنگی قابل کنترل چه کاربردی دارد؟

از لحاظ کاربرد و نحوه کارکرد، دوربین شلنگی مادون قرمز، شباهت بسیاری با دوربین آندوسکپی دارد. با این تفاوت که دوربین شلنگی قابل کنترل را به هیچ عنوان نمی‌توان وارد بدن موجودات زنده کرد. پس کاربرد دوربین شلنگی قابل کنترل چیست؟
دوربین شلنگی مادون قرمز را برای دیدن جاهایی استفاده می‌کنند که نگاه کردن به آن مکانها در حالت عادی و بدون دوربین، امکانپذیر نیست. به عنوان مثال:

  • در حفاری‌های باستان شناسی
  • برای تعمیرات ماشین
  • برای تعمیرات داخل چاه
  • به منظور تعمیرات هواکش
    و موارد مشابه دیگر

از انواع دوربین شلنگی قابل کنترل استفاده می‌شود.
اجازه دهید با یک مثال سده، کاربرد دوربین شلنگی مادون قرمز را به طور کامل برای شما شرح دهم.
تصور کنید چاه روشویی داخل سرویس بهداشتی در خانه شما گرفته است. با استفاده از روشهای سنتی باز کردن چاه، تمام تلاش خود را کرده‌اید تا بتوانید راه آب داخل چاه را باز کنید اما در نهایت موفق نشده‌اید. در اینجا، با استفاده از یک دوربین شلنگی قابل کنترل، می‌توانید شلنگ دوربین را وارد چاه کرده و در گوشی خود ببینید که علت اصلی بروز مشکل چیست. حال با دانستن دلیل اصلی مسئله، خواهید توانست تا راه حل آن را نیز پیدا کنید.

بهترین روش خرید دوربین شلنگی مادون قرمز چیست؟

حال که به طور کامل دانستیم دوربین شلنگی مادون قرمز چیست و چه کاربردهایی دارد، بهتر است کمی در مورد روشهای خرید آن صحبت کنیم. فراموش نکنید که دوربین شلنگی قابل کنترل، از آن دسته کالاهایی است که در صورت تقلبی بودن و درجه کیفیت پایین، به سرعت خراب شده و دیگر کارایی نخواهد داشت.
بنابراین بهترین روشی که برای خرید این دست دوربینها و دیگر لوازم الکترونیکی در اختیار دارید، خرید مستقیم از سایت تولید کننده و یا سایتهای معتبر جهانی مانند آمازون است. اما چطور می‌توانیم به صورت مستقیم از ایران از این سایتها خرید کنیم، پرداخت ریالی داشته باشیم و در آدرس خود در ایران تحویل بگیریم؟
همانطور که احتمالاً می‌دانید، شما به عنوان یک کاربر ایرانی، امکان ساخت حساب کاربری، ثبت خرید با پرداخت ریالی، انتخاب ایران به عنوان کشور تحویل گیرنده کالا و دیگر موارد را نخواهید داشت. علت این مسئله هم، ممنوعیت تمامی این موارد در تمام دنیا می‌باشد.
به این ترتیب، اگر قصد خرید دوربین شلنگی مادون قرمز قابل کنترل را داشته باشید، باید از یک واسطه مطمئن کمک بگیرید تا خرید شما را به ثبت برساند، آن را در آدرسی در خارج از کشور تحویل بگیرد، به ایران ارسال کند، ترخیص گمرکی را انجام دهد و در مدت زمان کوتاهی در درب منزلتان در ایران تحویلتان دهد.

خرید دوربین شلنگی

PDE بهترین روش خرید دوربین شلنگی قابل کنترل در ایران

برای خرید دوربین شلنگی قابل کنترل مادون قرمز از سایتهای خارجی آن هم به صورت مستقیم از ایران، پست بین المللی PDE بهترین گزینه برای شما خواهد بود. PDE تمامی موانعی که در پاراگراف قبلی ذکر کردیم را برطرف کرده و با دریافت هزینه‌ای کاملاً مقرون به صرفه، دوربین شلنگی مورد نظر شما را در ایران تحویلتان خواهد داد.
برای کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد نحوه فعالیت مجموعه PDE می‌توانید به سایت شرکت‌ PDE پست سریع بین المللی مراجعه نموده و یا با کارشناسان متخصص PDE از طریق شماره‌های تماس در ارتباط باشید.

امتیاز کاربران: 3.1 ( 1 رای)

نمایش بیشتر

روابط عمومی PDE

ما با تجربه بیش از ۳۰ سال فعالیت در صنعت پست سریع بین المللی در خدمت شما هستیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به مشاوره نیاز دارید؟